20Οκτώβριος2018

RSS

Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 48
ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
24 Σεπτεμβρίου 2012 Γράφτηκε από 

Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου του Περιφερειακού Πρωταθλήματος

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα η κλήρωση των 10 ομίλων του Περιφερειακού Πρωταθλήματος. Στον 5ο όμιλο την πρώτη αγωνιστική η ΑΕΜ φιλοξενείται από την Αναγέννηση Περιβολίου και ο Άρης Αιτωλικού έχει ρεπό. Η πρώτη αναμέτρηση της ομάδας του Δημήτρη Θεοδοσίου θα γίνει στο Αιτωλικό με αντίπαλο τον Οδυσσέα Νυδρίου. Το πρώτο παιχνίδι μεταξύ των ομάδων του Νομού μας θα διεξαχθεί την 5η αγωνιστική στο Μεσολόγγι και το παιχνίδι του δεύτερου γύρου θα γίνει την 16η αγωνιστική στο Αιτωλικό.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος:

1η αγωνιστική 12η
Οδυσσέας Νυδρίου - Τρίκαλα
Αετός Διασέλου - Εθνικός Φιλιππιάδας
Κεραυνός Θεσπρωτικού - Όλυμπος Κέρκυρας
Αναγέννηση Περιβολίου - ΑΕ Μεσολογγίου
Μετέωρα - Φιλοθέη Άρτας
Ρεπό: Αρης Αιτωλικού

2η αγωνιστική 13η
Αρης Αιτωλικού - Οδυσσέας Νυδρίου
Τρίκαλα - Αετός Διασέλου
Εθνικός Φιλιππιάδας - Αναγέννηση Περιβολίου
Όλυμπος Κέρκυρας - Μετέωρα
Φιλοθέη Άρτας - ΑΕ Μεσολογγίου
Ρεπό: Κεραυνός Θεσπρωτικού

3η αγωνιστική 14η
Οδυσσέας Νυδρίου - Αετός Διασέλου
Κεραυνός Θεσπρωτικού - Αρης Αιτωλικού
Αναγέννηση Περιβολίου - Τρίκαλα
Φιλοθέη Άρτας - Εθνικός Φιλιππιάδας
ΑΕ Μεσολογγίου - Όλυμπος Κέρκυρας
Ρεπό: Μετέωρα

4η αγωνιστική 15η
Κεραυνός Θεσπρωτικού - Οδυσσέας Νυδρίου
Αετός Διασέλου - Αναγέννηση Περιβολίου
Αρης Αιτωλικού - Μετέωρα
Τρίκαλα - Φιλοθέη Άρτας
Όλυμπος Κέρκυρας - Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρεπό: ΑΕ Μεσολογγίου

5η αγωνιστική 16η
Οδυσσέας Νυδρίου - Αναγέννηση Περιβολίου
Μετέωρα - Κεραυνός Θεσπρωτικού
Φιλοθέη Άρτας - Αετός Διασέλου
ΑΕ Μεσολογγίου - Αρης Αιτωλικού
Όλυμπος Κέρκυρας - Τρίκαλα
Ρεπό: Εθνικός Φιλιππιάδας

6η αγωνιστική 17η
Μετέωρα - Οδυσσέας Νυδρίου
Αναγέννηση Περιβολίου - Φιλοθέη Άρτας
Κεραυνός Θεσπρωτικού - ΑΕ Μεσολογγίου
Αετός Διασέλου - Όλυμπος Κέρκυρας
Αρης Αιτωλικού - Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρεπό: Τρίκαλα

7η αγωνιστική 18η
Οδυσσέας Νυδρίου - Φιλοθέη Άρτας
ΑΕ Μεσολογγίου - Μετέωρα
Όλυμπος Κέρκυρας - Αναγέννηση Περιβολίου
Εθνικός Φιλιππιάδας - Κεραυνός Θεσπρωτικού
Τρίκαλα - Αρης Αιτωλικού
Ρεπό: Αετός Διασέλου

8η αγωνιστική 19η
ΑΕ Μεσολογγίου - Οδυσσέας Νυδρίου
Φιλοθέη Άρτας - Όλυμπος Κέρκυρας
Μετέωρα - Εθνικός Φιλιππιάδας
Κεραυνός Θεσπρωτικού - Τρίκαλα
Αετός Διασέλου - Αρης Αιτωλικού
Ρεπό: Αναγέννηση Περιβολίου

9η αγωνιστική 20η
Οδυσσέας Νυδρίου - Όλυμπος Κέρκυρας
Εθνικός Φιλιππιάδας - ΑΕ Μεσολογγίου
Τρίκαλα - Μετέωρα
Αρης Αιτωλικού - Αναγέννηση Περιβολίου
Αετός Διασέλου - Κεραυνός Θεσπρωτικού
Ρεπό: Φιλοθέη Άρτας

10η αγωνιστική 21η
Εθνικός Φιλιππιάδας - Οδυσσέας Νυδρίου
ΑΕ Μεσολογγίου - Τρίκαλα
Φιλοθέη Άρτας - Αρης Αιτωλικού
Μετέωρα - Αετός Διασέλου
Αναγέννηση Περιβολίου - Κεραυνός Θεσπρωτικού
Ρεπό: Όλυμπος Κέρκυρας

11η αγωνιστική 22η
Τρίκαλα - Εθνικός Φιλιππιάδας
Αρης Αιτωλικού - Όλυμπος Κέρκυρας
Αετός Διασέλου - ΑΕ Μεσολογγίου
Κεραυνός Θεσπρωτικού - Φιλοθέη Άρτας
Αναγέννηση Περιβολίου - Μετέωρα
Ρεπό: Οδυσσέας Νυδρίου